كولينگ تاور

كولينگ تاور

نکاتی که در پست گذاری اینستاگرام حتما باید رعایت کنید

يکشنبه سوم 11 1400

اینستاگرام از محبوب ترین شبکه‌های اجتماعی است.  به دلیل اهمیت بالا  اینستاگرام و وجود تعداد زیاد کاربر باید در هنگام انتشار محتوا در اینستاگرام یک سری نکات خاصی را رعایت کرد. در اینجا به چندین نکته اشاره می‌شود که برای افزایش فالوور  از طریق پست گذاشتن در اینستاگرام بیان می شود:

·         اولین قدم برای طراحی پست، دیدن صفحات رقیبان است. با این روش شما  تکنیک های رقیب را ببینید و استفاده کنید.

·         به طراحی تصاویر دقت ویژه ای کنید. بعضی وقت ها تنها تصاویر بیانگر همه چیز می شود، به طوری که حتی به نوشتن یک کلمه کپشن نیاز نمی شود.

·         طراحی پست شما باید طبق قوانین الگوریتم اینستاگرام باشد. از این رو به عکس ها و کپشن های پست دقت کنید.

·         به زمان ارسال محتوا دقت کنید. با استفاده از ابزار تحلیل فالوورها می توانید بهترین زمان ارسال محتوا را درک کنید.

·         مطمئن شوید که صفحات بزرگ مرتبط با محتوای خود را در پست خود تگ کنیداینستاگرام اجازه تگ کردن 20 پروفایل را می دهدکاری که در اینجا باید انجام دهید این است که 10 حساب کاربری بزرگ را تگ کنید تا با فالوورهای آنها ارتباط برقرار کنید.

·         با افزودن یک مکان به پست خود، می توانید در مقابل افرادی که کنجکاو هستند که چه کسی در آن مکان پست گذاشته است، لیست شویداین روش می تواند راهی برای بیشتر دیده شدن پست شما در بین افراد هم مکان باشد.

·         وقتی پست خود را به روشی ساده و قابل درک توضیح دهید، تعامل شما با فالوورهایتان آسان تر خواهد شد. با این حال، اگر کپشن نویسی طولانی برای بیان بهتر شما باشد، حتما انجام دهید.

·         شما می توانید با هشتگی که برای خود در هنگام اشتراک گذاری پست خود ایجاد می کنید، به کاربران بیشتری دسترسی پیدا کنید. برای هر پست شما می توانید 30 عدد هشتگ بنویسید.

  • هنگاماشتراک گذاری پست خود، می توانید دوستان و یا اسپانسر تبلیغ خود را در قسمتتوضیحات ذکر کنید و  بدین ترتیب مخاطبرا با آنها آشنا نمایید.

شما با رعایت نکات بالا می توانید بهترین پست ها را ایجاد و ارسال نمایید. این مقاله توسط سایت " خرید فالوور اینستاگرام" ایجاد شده است.

 

(0) نظر

IGTV اینستاگرام چیست؟

يکشنبه بیست و ششم 10 1400

IGTV اینستاگرام ترکیبی از دو کلمه Instagram و TV است. این گزینه از اینستاگرام در سال 2020 به اینستاگرام افزوده شد که کار بسیاری از کاربران اینستاگرام را راحت کرد.

اینستاگرام از زمان پیدایشش ، مبتنی بر اشتراک گزاری عکس بوده و به مرور زمان ویژگی اشتراک گذاری ویدئو به آن افزوده شد. در قسمت پست، تنها ویدیوهای با مدت زمان محدوده 60 ثانیه ای در یک تا 10 اسلاید قابل اشتراک گذاری است که این کار به مرور زمان نارضایتی بسیاری از افراد را به همراه داشت.

با بروز رسانی اینستاگرام برای افزایش رضایت کاربران به آپشن‌های پست گذاری خود گزینه IGTV را افزود. با این آپشن شما می توانید فیم 60 دقیقه ای ایجاد کنید؛ از این رو به راحتی می توانید انواع فیلم های آموزشی، کلیپ و خیلی چیزها ایجاد کنید.

 
کاربردهای IGTV در اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام IGTV به شما برتری نسبت به رقبای خود می دهد. مزایای پلتفرم IGTV اینستاگرام بستگی به نوع هدف و درخواست شما دارد. برای درک بهتر این سیستم بیایید به چند تا از مزایای آن نگاه کنیم:

·         این برنامه امکان لایک و کامنت گذاشتن دارد، از این رو به راحتی می توان وارد صفحه اکسپلور شد

·         یکی از اصلی ترین مزیت های این قسمت، امکان قراردادن لینک در توضیحات ویدیو است که برای کار تبلیغ بسیار سودمند است.

·         با این برنامه شما می توانید از 10 دقیقه تا 60 دقیقه فیلم آپلود کنید . برای تولید فیلم های آموزشی و یا ذخیره لایوهای بلند مدت خود این بخش بهترین است.

·         برای بیننده ها امکان کنترل کامل ویدئو وجود دارد. پس به راحتی می توان فیلم را به جلو و عقب برگردانید و حتی نگه دارید.

  • برای بسیاری از ما ها مشکل افقی بودن فیلم ها ازبدترین اتفاقات بود که با این گزینه IGTV می توانید فیلم ها را عمودی ببینید ولذت ببرید.
  •  IGTV از ویدیوهای با رزولویشن 4K پشتیبانیمی کند.

·         احتمال کشف ویدیوهای اینستاگرام در صفحه اکسپلور بیشتر استبا ویدیوهایی که در IGTV به اشتراک می گذارید، می توانید با فالوورهای اکتشاف تعامل داشته باشید.

اگر شما به دنبال پخش فیلم های مدت دار هستید با گزینه IGTV اینستاگرام می‌توانید به راحتی تولید محتوا کنید. اگر می خواهید فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید، قطعا باید برای این بخش ارزش قائل شوید.

این مطلب توسط برند دیجی فالوور تهیه شده است.

(0) نظر

نکات جذب فالوور اینستاگرام با استوری

يکشنبه دوازدهم 10 1400

بازاریابی رسانه های اجتماعی برای برندها غیرقابل دست یافتنی شده استاما، این بیشتر در مورد ارسال محتوا استشما باید مخاطبانی را درگیر کنید که در دسترس هستند و از پیج شما بازدید می کنندیکی از راه های انجام این کار از طریق استوری هاست.

با یادگیری نکات زیر می توانید با استوری اینستاگرام با فالوورهای خود تعامل داشته باشید:

·         یک داستان بگویید: ساده ترین راه برای افزایش تعامل در استوری های اینستاگرام خود، گفتن داستان واقعی از زندگی خود استآغاز، میانه و پایان داشته باشد. باید به نحوه جذاب و سرگرم کننده محتوا تولید کنید. با آپلود عکس فضای تعامل به مخاطبان خود بدهید.

·         از بینندگان بخواهید مورد را اضافه کنند یا زیرنویس اضافه کنند: یک کار ساده، اما هوشمندانه که می توانید برای افزایش تعامل در استوری های اینستاگرام خود انجام دهید، اضافه کردن کپشن به استوری های خود است شما باید آنچه که می خوایید بگویید را بنویسید و میزان دسترسی و استقبال مخاطبانتان را افزایش دهید. برای کپشن خوب می توانید انواع جمله های انگیزشی، قصه سرایی، طنز و ... استفاده کنید.

·         از برچسب ها استفاده کنید: استیکرهای اینستاگرام می توانند استوری های شما را تعاملی و لذت بخش کنندعلاوه بر استیکر ها می توانید از دو نوع استیکرویژه هم استفاده کنید که برای تبلیغ بهترین است:

·         برچسب‌های سوال : با  این کار می توانید از  مخاطب در داستان‌های شما سوال بپرسید یا بخواهید از شما سوال برسند می توانید از فالوورهای خود در مورد یک موضوع خاص، چالش های خود و آنچه که دوست دارند در فید خود ببینند بپرسید.

·         استیکرهای انجماد : همه عاشق انتخابات هستندمی‌توانید از برچسب نظرسنجی برای درک اولویت‌های مخاطبان خود استفاده کنید و در انتخاب نتایج کسب‌وکار یا نتایج کلی کمک بگیریدمزیت دیگر این کار این است که شما لیستی از تمام فالوورهایی که به رای پاسخ داده اند خواهید داشت.

 

·         لحن صمیمی: با لحن صمیمی و دوستانه صحبت کنید. به قول قدیمی ها زبان خوش مار را از لانه بیرون می کشد. بیشتر بلاگرها با بهترین نحوه با شما صحبت می کنند، در استوری با کارهای روزمرگی و آموزش ها شما را به خوبی جلب می کنند.

·         DM برای دانلود: در پلتفرم های رسانه های اجتماعی، مهم است که مخاطبان خود را وادار کنید تا با شما صحبت کنند تا تعامل ایجاد شود. می توانید از استوری های خود برای درخواست DM استفاده کنید و آن را رایگان در اختیار بینندگان خود قرار دهیداگر نمی توانید در پروفایل خود پست بگذارید، استوری های اینستاگرام می تواند راهی عالی برای مشارکت در تغذیه فالوورهای شما باشدماندن در استوری های اینستاگرام به عملکرد بهتر حساب شما کمک می کند.

·         خرید ویوی اینستاگرام: علاوه بر ایجاد استوری پر محتوا، شما می توانید با خرید ویوی اینستاگرام به فکر پر بازدید نشان دادن استوری ها باشید. از مزیت های این راه نشان دادن پیج پر بیننده به بقیه است. علاوه بر این برای تبلیغ در پیج شما اعتماد را بالا می برید. برای خرید ویوی اینستاگرام سایت بای لایک، های فالوور، خرید فالوور اینستاگرام و گلد فالوور خوب هستند.

این مطلب توسط سایت دیجی ممبر تهیه شده است.(0) نظر

چگونه وارد صفحه اکسپلور شویم؟

چهارشنبه هشتم 10 1400

احتمالا شما هم مثل من ، از تلاش مستمر بلاگرها برای بیشتر دیده شدن تعجب می کنید.این که اسپانسرهای بزرگی در خصوص مسابقات می شوند و یا برای فالوورها جوایز بزرگ و گران قیمت جهت تگ دوست و آشنا پیشنهاد می دهند. این کارها چه سودی برای بلاگرها و یا افرادی که  راه بلاگر شدن هستند، دارد؟ بیایید از راز بزرگ بلاگرها آگاه شویم.

با فعالیت مستمر در اینستاگرام، فالوورهای های بیشماری جذب شما می شوند و با خود درآمد، محبوبیت، معروفیت و سود همه جانبه به همراه می آورند. پس هدف اصلی بلاگرها افزایش فالوور واقعی اینستاگرام است. بهترین و مطمئن ترین راه افزایش فالوور اینستاگرام وارد شدن به صفحه اکسپلور است. با این روش به راحتی بسیاری از فالوورها پست های شما را می بینند و فید شما را دنبال می کنند. با وارد شدن به صفحه اکسپلور علاوه بر فالوور شما می توانید لایک، کامنت، ویو بیشتری بگیرید و عملا در اکسپلور صعود کنید. وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام معادل یک شبه پول‌دار شدن در شبکه‌های اجتماعی است.

 

 

 

 راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام

در بهترین زمان محتوا ارسال کنید: باید دقت کنید که زمانی که بیشتر فالوورهای شما فعال هستند، محتوا ارسال کنید تا بیشتر در معرض دید باشد. با توجه به الگوریتم اینستاگرام، اگر پست هایی که تازه ارسال شدند در 20 دقیقه اول میزان لایک و ویو زیادی داشته باشند، به راحتی وارد صفحه اکسپلور می شوند. شما می توانید با گزینه light در اینستاگرام، فالوور های خود را آنالیز کنید و به راحتی از زمان فعال بودن آن ها، سلیقه، جنسیست، رده سنی و خیلی چیزهای دیگر آگاه شوید.

محتوا چشم گیر و سرگرم کننده تولید کنید: اگر دنبال معروفیا هستید باید بهانه خوبی به دست بقیه دهید تا از فالو کردن شما لذت ببرند. برای تولید محتوای جذاب باید تجهیزات خوب، مهارت و انرژی صرف کنید. می توانید در محتواهای تولیدی  طنز و یا نکات آموزشی اضافه کنید

از ابزارهای اینستاگرام به خوبی استفاده کنید: قبل از شروع به هر کاری باید از سیستم کاری اش به خوبی اگاه باشید تا راحت تر فعالیت کنید. از فیلتر ها، نحوه ایجاد استوری های ماندگارو چالش برانگیز، نحوه تولید پست های تعامل بر انگیز با ویرایش های خود اینستاگرام، ابزار light و خیلی تنظیمات دیگر آموزش ببینید تا به راحتی بتوانید بهترین ها را عرضه کنید.

با فالوورهای خود ارتباط برقرار کنید: شما می توانید این ارتباط را با پاسخ دادن به نظرات آنها و همچنین با پرسیدن سوال از آنها در پست های خود برقرار کنید و به آنها اجازه دهید با پست تعامل داشته باشندعلاوه بر اینها، می توانید با تهیه نظرسنجی یا محتوای پرسش و پاسخ در استوری اینستاگرام با فالوورهای خود در تماس منظم باشید. با ایجاد مسابقه و چالش های خوب می توانید میزان فعالیت در پیجتان را بالا ببرید و از فالوورهایتان بخواهید پست های شما را به بقیه ارسال کنند.

تبلیغ و اسپانسری: شما می توانید برای گسترش اگهی از برندتان و دستیابی به مخاطبان جدید،  تبلیغ کنید. در واقع با تبلیغ بر روی پیجتان سرمایه گذاری می کنیدبرای این کار می توانید شروع به همکاری با حساب های اینفلوئنسر کرده و درخواست تبلیغ کنید.

خرید اکسپلور اینستاگرام: اگر میخواهید در زمان کم به رشد بالا در صفحه اکسپلور برسید می توانید بسته های خرید اکسپلور اینستاگرام بگیرید. این راه هزینه بر ولی کاربردی است. با این راه  پست‌های شما توسط تعداد زیادی مخاطب ذخیره می شود و احتمال ورود شما به اکسپلورر اینستاگرام به شدت افزایش پیدا می‌کند. اما دقت کنید که از سایت معتبر خرید نمایید.

این مقاله توسط وبسایت دیجی ممبر جمع آوری شده است.

 

 

 

 

(0) نظر
X